fbpx

Poszukiwanie nowych rozwiązań

Nowe i innowacyjne rozwiązania

Jednym z naszych głównych założeń jest ciągłe poszukiwanie nowych rozwiązań. W tym celu prowadzimy mnóstwo badań zarówno z Instytucjami Naukowymi, jak również z prywatnymi firmami. Jedną z takich firm jest polska firma badawcza ICB Pharma.

ICB Pharma jest rodzinną firmą, jedną z najbardziej innowacyjnych w branży chemicznej, o zasięgu międzynarodowym. Obecnie działa w ponad 80 krajach. Jej produkty to nowoczesne rozwiązania, w których wysoka efektywność została połączona z minimalizacją niekorzystnych oddziaływań na ludzi i środowisko.

Wspólne wartości i cele

Mając te same wartości i spojrzenie na problemy w ochronie roślin, współpraca była czymś oczywistym. Jesteśmy głównymi partnerami, których oprócz spraw handlowych łączą wspólne doświadczenia i ciągłe poszukiwanie nowych rozwiązań.

Mając to na względzie, pod koniec grudnia spotkaliśmy się, aby podsumować wszystkie doświadczenia i wyciągnąć z nich jak najwięcej wniosków. Wspólnie przeprowadziliśmy szereg badań i obserwacji, angażując w to dodatkowo ludzi nauki. W doświadczeniach zajęliśmy się głównie problemem mączniaka i szarej pleśni zarówno w ochronie owoców, jak i warzyw. Wynik z doświadczeń będziemy prezentować przez cały sezon na naszych szkoleniach oraz podczas codziennego kontaktu z naszymi klientami. Dużo czasu poświęciliśmy też na nowy produkt, który wspólnie zaprezentujemy już niebawem… Podobnie jak wszystkie nasze dotychczasowe produkty wniesie nową jakość do integrowanych programów ochrony.

Chcemy dzielić się naszą wiedzą

Tylko dzięki ciągłej nauce możemy sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Będziemy dzielić się z Wami tą wiedzą w sezonie.

Do zobaczenia!!!