Serwis glebowy

 • Gleba to podstawa,

  a podstawą naszych usług jest analiza gleby

  Jest ona kluczowa dla wszystkich upraw sadowniczych, warzywniczych i rolniczych. Pozwala ocenić zasobność gleby w składniki pokarmowe, które wpływają na wielkość plonu jak i jego jakość.

 • Pobranie próbek, analiza, raport

  Po pobraniu próbek i ich zbadaniu w akredytowanym laboratorium należy dokładnie przeanalizować wyniki badania gleby pod kątem zasobności składników pokarmowych dla danej uprawy i sporządzić raport wraz z opisem planu nawozowego.

Systemy wsparcia decyzji

 • Stacje meteorologiczne

  W uprawach sadowniczych i warzywniczych podstawową i największą trudnością jest zmienność i nieprzewidywalność warunków pogodowych.

  Pogoda ma bardzo duży wpływ na wielkość i jakość przyszłych plonów. Dlatego w ramach świadczonych usług oferujemy dostęp do sieci stacji rozmieszczonych na terenie całego kraju. Nasze stacje meteorologiczne rejestrują przebieg pogody 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

 • Lustracje

  Bez względu na rodzaj prowadzonej uprawy niezwykle ważna jest regularna i dokładna lustracja upraw.

  Przebywanie w sadzie czy na plantacji i baczne obserwowanie sytuacji to jeden z aspektów niezbędnych do wczesnego zidentyfikowania i zwalczenia problemu. Dzięki naszym rozwiązaniom jesteśmy w stanie wspomóc producentów owoców i warzyw w efektywnym przeprowadzeniu lustracji.

 • Doradztwo

  Nasi doradcy posiadają wiedzę oraz doświadczenie, które w oparciu o analizę danych ze stacji meteorologicznych umożliwiają im udzielenie merytorycznego wsparcia przy lustrowaniu upraw oraz pomoc przy wyborze najlepszego rozwiązania dla zaistniałej sytuacji.

Serwis okołozbiorczy

 • Serwis okołozbiorczy

  Profesjonalna technologia ochrony plonów

  Serwis okołozbiorczy to profesjonalna usługa polegająca na ocenie dojrzałości zbiorczej owoców i warzyw oraz dostarczeniu technologii ochrony owoców i warzyw składowanych w komorach przechowalniczych wraz z usługą zamgławiania komór.

  Dowiedz się więcej o PCS

Masz pytania?

Doradzimy, wyjaśnimy, pomożemy Ci w wyborze odpowiedniej technologii.
Formularz kontaktu
Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.